Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Baia Lara *****

destinace: Turecko, Turecká riviéra, Antalya

termín: 11.05. (Po) - 14.05. (Čt) 2020 (4 dny, 3 noci)

doprava: Letecky / Praha

strava: Ultra All Inclusive

Baia Lara *****

Turecko - Antalya

od/za osobu 13 590 Kč


Popis

Poloha
Hotel se nachází 17 km od města Antalya. Mezinárodní letiště je vzdáleno 15 km.
Poloha
Baia Lara je krásný hotel, který leží u písečné pláže. Hotel nabízí krásné ubytování v klimatizovaných pokojích. Využít můžete širokou sportovní nabídku nebo wellness. Pro děti je připraven dětský bazén, hřiště, skluzavky a miniclub. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi.
Vybavení
Hotel nabízí 24hod službu , lobby, hlavní restauraci, restaurace á la carte, bar v hotelu, u bazénu, bar na pláži, venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén s dětskou částí, aquapark, lehátka a slunečníky zdarma, společenskou místnost, konferenční prostory, disko, amfiteátr, internetovou kavárnu (za poplatek), zahrady, minimarket, prádelnu, lékařskou službu, směnárnu, možnost pronájmu auta. Trezor na recepci
Ubytování
Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, individuální klimatizací, satelitní TV s hudebními stanicemi, telefonem, minibarem, trezorem a balkonem. Rodinný pokoj na zpětné potvrzení.
Stravování
Program Ultra All inclusive snídaně, oběd, večeře, malá občerstvení během dne, půlnoční občerstvení, turecké speciality, zmrzlina pro děti, místní alkoholické i nealkoholické nápoje dle otevírací doby jednotlivých barů a restaurací. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. A'la Carte Restaurants : Scalini A La Carte Italian Restaurant 19:00 – 22:00 La Salsita A La Carte Mexican Restaurant 19:00 – 22:00 Kebapchi A La Carte Restaurant 19:00 – 22:00
Pláž a plážový servis
Soukromá písčitá pláž 130 metrů od hotelu. Slunečníky a lehátka zdarma
Popis typů pokojů
Standardní pokoje (min. 1 a max. 4 osoby): Velikost pokojů se pohybuje od 28 m2 do 40 m2. Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, LCD TV, DVD přehrávač, konvice, čaj a kávu, sedací soupravu, vysoušeč vlasů. Pokoje jsou pouze s balkonem nebo francouzským okenním balkonem. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo do krajiny. Čtyřlůžkové pokoje Upravené místnosti: Tento typ pokojů je navržen v souladu s normami ISO. Velikost pokoje je 35 m2. K dispozici je koupelna, WC, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, LCD TV, DVD přehrávač, konvice, čaj a káva, sedací soupravy, vysoušeč vlasů. Rodinné pokoje (max. 4 osoby): Velikost pokoje je 45 m2. Místnost se skládá ze dvou jednotek spojenýma dveřma. Jedna z jednotek je vybavena francouzským lůžkem a ve druhém najdete dvě oddělené postele. K dispozici je pouze jedna koupelna, WC, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, DVD přehrávač, varná konvice, čaj a káva, dva LCD televizory (jedna v každé jednotce), sedací soupravy, Pokoj, místnost . Pokoje jsou pouze s balkonem nebo francouzským okenním balkonem. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo do krajiny. Apartmá (max. 2 osoby): Velikost pokojů je 45 m2. Místnost se skládá ze dvou jednotek spojených dveří. Jedna z jednotek je vybavena francouzským lůžkem a ve druhém najdete posezení. Jedna koupelna se sprchou nebo vanou, WC, telefonem, trezorem, minibarem, satelitní TV, DVD přehrávačem, konvicí, čajem a kávou, 2 LCD televizory (jedna v každé jednotce) jsou plánovány v apartmá Junior. Pokoje jsou pouze s balkonem nebo francouzským okenním balkonem. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo do krajiny.
Sport a zábava
- Tenisove kurty - Basketbalové hřiště (13x20 m.) - Footbalové hřiště (25x48 m.) - Beach Volleyball - Bowling - Herní automaty - Fitness - Lukostřelba - Turecké lázně - Stolní tenis - Aerobic - Windsurfing
Cena zahrnuje
Ubytování, letecká doprava včetně povinných příplatků a paliva, transfer v místě pobytu, stravování dle uvedení, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění včetně storna zájezdu GENERALI POJIŠŤOVNA, fakultativní služby za poplatek, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive či do ceny zájezdu.
Storno podmínky
Všeobecné smluvní podmínky včetně storna zájezdu ZDE Důležeté informace k zájezdů ZDE
Povolená hmotnost zavazadla
23 kg odbavované zavazadlo + 8 kg příruční zavazadlo

Ceny

Pořádající ck: Pantour s.r.o. IČO: 27929272
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...