Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Knossos Beach Bungalows & Suites ****

destinace: Řecko, Kréta, Kokkini Hani

termín: 25.09. (Ne) - 01.10. (So) 2022 (7 dní, 6 nocí)

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Knossos Beach Bungalows & Suites ****

Řecko - Kokkini Hani

od/za osobu 23 690 Kč


Popis

Poloha
Knossos Beach Bungalows & Suites se nachází na soukromé písečné pláži. Nejbližší hlavní letiště je mezinárodní letiště Nikos Kazantzakis, které najdete 10 km daleko. Hotel se nachází 12 km od přístavu Heraklion. Jedná se o zelený 4* hotel s luxusním vybavením a službami.
Vybavení
Celý hotelový komplex se skládá z mnoha bungalovů umístěných podél jedné z nejkrásnějších písečných pláží, která se vyznačuje průzračnou tyrkysovou vodou. Nádherný výhled z hotelu na moře umocňuje jeho řecko-egejská architektura. Hotel je postaven v tradičním krétském stylu a je ideální pro relaxaci a odpočinek, zároveň však nabízí i dostatek sportovního vyžití pro aktivní dovolenou. Doporučujeme všem věkovým kategoriím. Upozornění: Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.
Ubytovaní
Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, Tv, WIFI (hotel neručí za kvalitu signálu), set pro přípravu čaje a kávy, vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), trezor. balkon nebo terasa Na poptání možné zajistit bungalowy, suity i rodinné pokoje.
Stravování
All Inclusive formou bufetu. Plná penze, dopolední a odpolední snack a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby.,


Ceny

Pořádající ck: Electra Tours, s.r.o. IČO: 26120917
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...