Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Grecotel Amirandes *****

destinace: Řecko, Kréta, Gouves

termín: 13.10. (Čt) - 16.10. (Ne) 2022 (4 dny, 3 noci)

doprava: Letecky / Praha

strava: Snídaně

Grecotel Amirandes *****

Řecko - Gouves

od/za osobu 17 230 Kč


Popis

Poloha
Luxusní resort Grecotel Amirandes se nachází na severním pobřeží Kréty, 23 kilometrů na východ od města Heraklionu, 18 kilometrů od letiště a 10 kilometrů od oblíbeného letoviska Hersonissos, s nimiž má pravidelné autobusové spojení.
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna se sprchovým koutem, vanou a hudebním kanálem, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV, rádio, telefon, wifi, trezor, minibar za poplatek, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa, hotel nabízí i pokoje vyšších kategorií se sdíleným nebo vlastním bazénem a také rodinné pokoje a vily - ceny na vyžádání
Stravování
snídaně formou bohatého bufetu včetně produktů zdravé výživy a tradičních bylinkových čajů, možnost dokoupení polopenze formou dine around programu Dine Club nebo all inclusive programu Comfort all-in package, který zahrnuje oběd a nápoje ve všech restauracích a barech hotelu - Více informací ke stravování pro děti od 3 do 12 let Grecoland Tasty Corner v poledních hodinách zdarma čerstvé ovoce, jogurty, sušenky, zmrzlina, mléko, čaj, voda a džusy, obědy zahrnují polévku, zeleninu, těstoviny, rybu, pizzu, domácí burgery, saláty a další dětská jídla včetně nápojů, speciálních diet a mixované stravy, zelenina pro zásobování hotelu je dodávána z místních biofarem, jejichž produkce podléhá pečlivým kontrolám kvality
Cena zahrnuje
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj superior výhled do zahrady/výhled na moře Interiér 31 m², Candia a Lagoon Wings, první nebo druhé patro, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, balkón, výhled do zahrady nebo na moře. Max.obsazenost 2 dospělé osoby.Dvoulůžkový pokoj luxury výhled zahrada/ moře/boční výhled na moře nebo lagunu Interiér 35 m², Candia a Lagoon Wings, první nebo druhé patro, obývací část, SAT/LCD TV, koupelna s vanou i sprchovým koutem, balkón. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.Superior pokoj s privátním bazénem a zahrádkou Interiér 31 m², Candia Wing, přízemí, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, terasa s lehátky, slunečníky a bazénem. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Premium bungalov se zahradou Interiér 32 m², v zahradě, v přízemí, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, terasa ohraničená malou zahrádkou. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Luxury bungalov se zahradou, 1. řada Interiér 33 m², v přízemí a přední řadě u moře, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, prostorná koupelna s vanou i sprchovým koutem, terasa s lehátky a slunečníkem ohraničená malou zahrádkou. Max. obsazenost 2 dospělé osoby.Rodinný pokoj superior Interiér 40 m², Sun Set Wing, přízemí, první nebo druhé patro, ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, terasa nebo balkón. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.Rodinná suita s výhledem do zahrady / na moře Interiér 40 m², Candia Wing první nebo druhé patro, ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, šatna, balkón, výhled do zahrady nebo na moře. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.Amirandes rodinná suita výhled do zahrady, privátní bazén/zahrádka Interiér 40 m², Candia Wing, přízemí, ložnice a obývací část se dvěma pohovkami oddělená zatahovacími dveřmi, SAT/LCD TV, CD a DVD přehrávač, koupelna s vanou i sprchovým koutem, šatna, zahrada s terasou, zahradním nábytkem, lehátky, slunečníky a bazénem 21 až 23 m². Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 1 dítě.

Ubytování lze zajistit i v dalších typech pokojů vyšších kategorií, popřípadě vilách. Pro jejich popisy a ceny nás neváhejte kontaktovat.

Cena nezahrnuje
  • místní pobytovou taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • více na Informace k cenám

Ceny

Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...