Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Porto Elounda Golf and SPA Resort *****

destinace: Řecko, Kréta, Elounda

termín: 13.10. (Čt) - 16.10. (Ne) 2022 (4 dny, 3 noci)

doprava: Letecky / Praha

strava: Polopenze

Porto Elounda Golf and SPA Resort *****

Řecko - Elounda

od/za osobu 20 870 Kč


Popis

Poloha
Luxusní hotelový komplex Porto Elounda Golf and Spa Resort se rozkládá necelé 2 kilometry od rybářské vesnice Elounda. Romantické městečko Agios Nikolaos je v dosahu 9 kilometrů.
Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s výhledem na moře a možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, hypoalergenní lůžkoviny, telefon, SAT/TV s hudebními kanály, DVD/CD, připojení na internet - vysokorychlostní připojení za poplatek, minibar, trezor, balkón nebo terasa, hotel nabízí také ubytování v propojených pokojích, suitách a vilách se soukromými bazény s mořskou vodou
Stravování
polopenze formou bufetu, od 21.5. do 30.9.2022 možnost dokoupení programu Dine Around
Cena zahrnuje
Popisy pokojů
Dvoulůžkový pokoj výhled na mořeInteriér 37 m², ložnice s dvoulůžkem a obývací část s pohovkou, koupelna s WC, prostorný balkón, max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě. Dva propojené pokoje výhled na mořeInteriér 2x 37 m², vznikne propojením dvou dvoulůžkových pokojů, dvě ložnice se dvěma koupelnami a dvěma balkóny. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 3 děti.Dvoulůžkový pokoj výhled na moře sdílený bazénInteriér 40 m², ložnice s obývací částí a pohovkou, koupelna s WC, terasa se vstupem do sdíleného bazénu s mořskou vodou, který je společný pro pokoje a suity v této kategorii, max. obsazenost 3 osoby.Superior pokoj výhled na moře individuální bazénInteriér 50 - 55 m², ložnice s obývací částí s dvoulůžkem a dvěma pohovkami, koupelna s WC, terasa s individuálním bazénem s mořskou vodou. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.Suita výhled na mořeInteriér 67 m², ložnice s dvoulůžkem, oddělená obývací místnost s pohovkou, koupelna s WC, prostorný balkón, max. obsazenost 3 osoby.Suita výhled na moře sdílený bazénInteriér 60 m², ložnice s dvoulůžkem, oddělená obývací místnost s pohovkou a jídelním stolem, koupelna s WC, terasa se vstupem do sdíleného bazénu s mořskou vodou společného pro pokoje a suity v této kategorii, max. obsazenost 3 dospělé osoby.Suita výhled na moře individuální bazénInteriér 60 m², patrové suity, v patře ložnice s dvoulůžkem, koupelna a oddělené WC, balkón, v přízemí vstupní chodba s obývacím pokojem a pohovkou, terasa se vstupem do individuálního bazénu s mořskou vodou, některé suity mají druhou koupelnu v přízemí. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.
Cena nezahrnuje
  • transfery,
  • místní pobytovou taxu,
  • navýšení ceny letenky, popř. palivového příplatku,
  • více na Informace k cenám

Ceny

Pořádající ck: Greece Tours, s.r.o. IČO: 43762638
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...