Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Porto Sani Hotel *****

destinace: Řecko, Chalkidiki, Sani

termín: 28.09. (Čt) - 05.10. (Čt) 2023 (8 dní, 7 nocí)

doprava: Letecky / Praha

strava: Plná penze

Porto Sani Hotel *****

Řecko - Sani

od/za osobu 60 090 Kč


Popis

Poloha
jedinečné místo, kde člověk vytvořil idilický komplex 4 neustále vylepšovaných a renovovaných 5* hotelů uprostřed nádherné přírodní scenérie plné vzrostlých stromů a kvetoucích rostlin. Jde o hotely Sani Beach hotel, Sani Asterias Suites, Porto Sani Village a Sani Beach Club. Podél zálivu Kassandra i celého tohoto komplexu se z jedné strany jako zlatá nit táhne v délce 7 km písečná pláž a z druhé strany vzrostlý piniový porost včetně letitého olivového háje. Jde o první z „3 prstů“ Chalkidiki, odkud se nabízí výhledy na pohoří Olympos. Celý komplex hotelů je vybudován na pozemku o rozloze 400 ha plném zeleně, písečných dun, přírodních pramenů, jezírek a mokřin. Jde o opravdovou oázu klidu a relaxace nabízející tradiční řeckou pohostinost, doplněnou vynikajícími službami, moderním designem, vyhlášenou gastronomií a kulinářskými specialitami. Je to rodinný ekologický resort vzdálený od letište v Soluni pouhých 80 km (45 minut jízdy). Nejbližší vesničky jsou Kallithea (17km), N.Moudania (25km),Afitos (15km) či Kassandria. Dají se podniknout i výlety na kláštery na Meteoře či ke klášteru Mt.Athos aj. Okolí rovnež vybízí k pravidelným vycházkám do unikátního okolí hotelu a to jak pešky tak třeba i na kole.
Vybavení
tato od moře nejvíce vzdálená část komplexu Sani nabízí ubytování ve 109 prostorných suitách několika kategorií. Všechny pokoje jsou umístěny v samostatných jednopatrových budovách a leží ihned za přístavem a nákupní zónou. V hotelu najdete recepci, 2 restaurace (Artemis a Lagoon), nově Byblos Caviar, Sea Breeze bar, venkovní vyhřívaný bazén ve formě laguny (1.800 m2) a oddělený dětský bazén, bazén pouze pro dospělé Adult only, 6 tenisových kurtů s umělým osvětlením v Sani Sport centru, hřiště na plážový volejbal, minifotbal, basketbal, aerobic, vodní pólo, boccia, lukostřelbu, šipky, stolní tenis, kulečník, paint ball, půjčovnu horských kol. Nechybí zde amfiteátr, venkovní kino, Sani Water Park a Sani Sport centrum, fotbalovou akademii s profesionálními trenéry, dětský klub Melissa pro děti od 4 měsíců do 4 let, Mini club 4-12 let a Teenagge club 13-16 let, potěší wellness „The Spa Suite“ s vnitřním vyhřívaným bazénem, jacuzzi, fitness, saunou, párou, masážními místnostmi. Wi-Fi internet je v celém areálu hotelu i na pokojích zdarma. Rezort zajišťuje každodenní animační programy v celém areálu i pravidelná večerní show ve venkovním divadle pro více jak 600 diváků (různá představení, muzikály, beach party a večery s živou hudbou). Lehátka i slunečníky jsou u bazénu i na dvou privátních plážích (300m a 400m) zdarma. K dispozici jsou i 2 střediska vodních sportů včetně potápěčské báze. Dostavěna byla i Sani Marina Piazza, kde na Vás čeká více jak 24 obchodů, 11 barů a úžasných restaurací, nabízející kulinářské speciality z celého světa.
Stravování
polopenze nebo plná penze formou bohatého bufetu s možností stravování „Dinning around“ ve více jak v 18 restauracích celého komplexu. Samozřejmostí je dětská část v restauraci i strava pro nemenší na požádání.
Pokoje
hotel nabízí ubytování v útulných a s citem zařízených suitách až se 3 ložnicemi. Nejmenší je Marina junior suita (40m2) a pak následují další typy suit (55-140m2) s rozdílným počtem ložnic. Všechny nabízí možnost 1-2 přistýlek, mají moderní sociální zařízení s vanou a některé i se sprchou, vysoušeč vlasů, přezůvky, župan, sedací kout, psací stůl, křeslo, SAT/TV, CD/DVD přehrávač, telefon, WiFi připojení zdarma, individuální klimatizaci, minibar, varnou konvici, espresso kávovar, elektronický trezor a balkon či terasu s nábytkem. Podlaha je krytá mramorem.
Hodnocení
nádherné a intimní místo uprostřed nevšední přírodní scenérie s vynikajícími službami a nekonečnou pohostinností. Jde o jedno z nejlepších zařízení Řecka, které se snaží neustále plnit Vaše sny i nejtajnější přání. Jde o oázu pravé dovolené plné odpočinku uprostřed přírody a stranou civilizace. Tato exklusivní klubová část je nejvíce vzdálena od moře a přesto v pěší vzdálenosti od privátní pláže. Díky velkým pokojům a odděleným ložnicím je vyhledávána nejen rodinami s dětmi. Oceňujeme zvláští programy zaměřené na rodiny s děti (kluby, stravování), ale i pro páry, jenž nechtějí být rušeny dětmi (only aduslts sektory).
Odkaz
www.saniresort.gr
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Ceny

Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...