Spokojení klienti

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Spokojení klienti

Naši klienti se na dovolené s bezlepkovou stravou měli moc krásně a my se rádi podělíme o jejich zkušenost.

 

Romana V.

Hotel Santa Marina Beach Resort & Spa ****, Amoudara (Kréta)

http://www.bezlepkovezajezdy.cz/recko/kreta/amoudara/santa-marina-beach-resort-spa

V hotelu to bylo super - ubytování pěkné, hezká příroda, moře blízko, vyhovující bazén.

Výběr bezlepkových jídel byl velký a domluva s personálem byla výborná. Hned jsme nahlásily dietu a každé ráno nám byl k dispozici chléb - plátků kolik jsme potřebovaly, cornflakes a čokokuličky. U jednotlivých jídel alergeny označeny neměli, ale vždy jsme se mohly na konkrétní pokrm zeptat. Já osobně ještě nesmím celer, a navíc nejím maso.....a mohu říct, že najedla jsem se výborně vždy.

Určitě bych tento hotel doporučila. Vám ještě jednou děkuji za výborné zprostředkování!

 

Martina Z. 

Hotel Maregolf ****, Carle (Benátsko, Itálie)

https://www.maregolf.it/en/

Ráda bych vám poděkovala za zprostředkování dovolené v Hotelu Maregolf. Vše fungovalo perfektně, hotel velmi hezký, čistý, služby vstřícné, na všem se šlo domluvit, děti z bezlepkové a bezlaktozové stravy nadšené, moc jim chutnalo, každý den ráno si mohly objednat, co chtějí na oběd a co na večeři a to dostaly včetně dezertů tiramisu nebo panna cotta. Pokoj byl velmi pěkný, wifi, úklid, klimatizace, vše fungovalo bezchybně. Vůbec jsme nevyužili hotelový bazén, ale byl krásný, my ho využili jen jako dekoraci :D  ale jinak bylo okolo a v něm plno hostů. My se chodili koupat na pláž, kde byl také hotelový servis a moc příjemný. V hotelu byly převážně rodiny s malými dětmi, fungovala tam animátorka, 200m byl zábavní park pro děti (otevřen jen večer), ale diskotéka, a atrakce plně obsazeny :D 

Slabší byly snídaně (bzl, jinak byly výborné), děti dostaly jeden muffin (balený, takže ne čerstvý), suchary a sušenky, nebyl bezlaktozový jogurt ani sýr, pouze mléko (ovoce, zelenina, vejce, šunka, vše bylo) Já čekala nějaké croisssatnty bzl čerstvé a apod.. Ale vzhledem k tomu, že naše děti téměř nesnídají, nám to nevadilo, jedly až na oběd, což bylo dobře, že jsme měli plnou penzi. Měli jsme s sebou také chleby schar, ale využili jsme je až po cestě domu, kdy jsme si v obchodě koupili k nim šunku a bzl sýry. V obchodě bylo bezlepkové pečivo i mléčné produkty. Děti jsou dost konzervativní, takže si dávaly dokola pizzu, pastu s ragu a rajčaty, dále kuře s rýží nebo lososa s braborem měly 1x. Ostatní pastu z nabídky nechtěly ani zkoušet :)

Moře bylo fajn, teplé, semtam rostlina, dva dny nefoukalo, tak se objevily skvrny od krémů, ale tomu se nedá zabránit, pláže uklízeli denně. Určitě doporučujeme!

 

Kamila K.

Hotel Kouros Palace *****, Mastichari (Kos)

http://www.bezlepkovezajezdy.cz/recko/kos/mastichari/kouros-palace

Tak jsme tu poslední den v tomto ráji a chtěli bychom Vám ještě jednou moc poděkovat za pomoc s vyhledáním této parádní dovolené. Ohledně bezlepkového jídla - snídaně, obědy i večeře měly kartičky s názvem jídla a pod tím vyznačené veškeré alergeny (lepek, mléko, vajíčka, mořské plody/ryby, oříšky). Snídaně byly slabší, jelikož byly každý den stejné. Ale výběr byl opravdu bohatý (od x druhů marmelád, po ovoce, zeleninu, vajíčka, atd.), jinak obědy a večeře byly naprosto bezkonkurenční. Každý den si pochutnávám na jiném jídle, prostě paráda. Bezlepkových jídel na oběd a večeři bylo a je vždy okolo 6 variant. Hotel jinak krásný, úžasná pláž, skvělí a milí zaměstnanci.  Již nám přišla i sms ohledně transferu z hotelu na letiště. Jsme velmi spokojení a dáváme Vám i hotelu 10 z 10 *. Děkujeme mnohokrát a jsem si jistá, že s spolu nekomunikujeme naposledy :). 

Je super, že díky Vám existuje tato stránka a my bezlepkáři můžeme normálně cestovat a užít si dovolenou tak, jak všichni ostatní :).

 
Vytvářím objednávku...