Bezlepkové zájezdy

 

Potřebujete pomoc?

+420 778 07 07 03Po - Ne 8:00 - 20:00

Hotel Maregolf ****

destinace: Itálie, Benátská riviéra, Caorle

termín: 10.09. (So) - 17.09. (So) 2022 (8 dní, 7 nocí)

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel Maregolf ****

Itálie - Caorle

od/za osobu 15 260 Kč


Popis

Poloha
Moderní 4* Hotel Maregolf leží v klidné části oblíbeného letoviska Caorle - Lido Altanea, přibližně 200 m od písečné pláže a hned vedle louky s golfovým hřištěm. Pro hosty je k dispozici vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace a bar, dětské hřiště, parkoviště nebo garáže za poplatek cca 4 €/den a především bazén pro dospělé a dětské brouzdaliště, s terasou se slunečníky a lehátky. Stravování formou polopenze: bufetové snídaně i večeře, lze přikoupit také plná penze. Na vyžádání možnost diabetické či bezlepkové diety nebo speciální dětská strava pro nejmenší. Slevy na 3. a 4.lůžko: jedno dítě do 6 let po celou sezonu za poplatek 230,- Kč/den, druhé dítě sleva 50% (v okrajových termínech do 28/5 a pak od 10/9 je i druhé dítě do 6 let za poplatek 230,- Kč/den), děti do 13 let sleva 50%, ostatní sleva 30%. Povinně se platí pobytová taxa cca 1,50 €/os./den (děti do 12 let jsou od poplatku osvobozeny).
Vybavení
venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, výtah, pes zakázán, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, polopenze, bufetová strav.
DBL+HB Standard double(2)
dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon s výhledem do zahrady. TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 18-22 m2.
DBL+HB vm/golf double(2)
dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon nebo teráska s bočním výhledem na golfové hřiště nebo směrem k moři (moře ale přes vzrostlou zeleň vidět není). TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 22 m2.
DBL+HB Mansarda double(2)
dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky, koupelna a malý francouzský balkon bez výhledu. TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 18 m2.
Cena zahrnuje
polopenze, povlečení, ručník.
Povinné poplatky
pobytová tax.
DBL+HB Ideal double(2)
dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, koupelna a balkon nebo teráska s bočním výhledem na golfové hřiště nebo k bazénu (na moře přes vzrostlou zeleň vidět není). TV Sat, trezor, wifi, minibar a klimatizace, cca 22 m2.

Ceny

Pořádající ck: Italieonline s.r.o. IČO: 27614140
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...